Featured Product

Arritje të reja

Projektet tona të fundit

Kush Jemi Ne

Foshan Dili material dekorativ Kompania është e vendosur në Dali qytetit të Foshan City. Kjo është aktualisht prodhuesi më i madh në prodhimin e parket, pllaka, qilima, shkallët shtrëngoj pajisje produkteve.
Produktet e dekorative materiale shkon: qilim, parket, qeramike, mozaik dhe skaj bordit pesë seri. sipërfaqja profilin trim, atje janë anodized dhe pluhur mbuluar në shumë ngjyra, të tilla si: argjendi, ari, e zezë, blu shampanjë etj Ata gjithashtu mund të jenë të përpunuara të jenë shkëlqim.